Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2011 - j. polski. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez maturzysta, 4 maja 2011 r. o 12:11 Powrót do artykułu
Justyny usunęła ciąże tak po pierwsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaga! jestes naszym mistrzem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s. po prostu nasza krew <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem- nawet, natomiast wypracowanie porażka. Granicy sobie w ogóle nie przypomniałam, a wiersza Mickiewicza nie miałam ;( i jeszcze napisałam, że granica to młoda polska... co mogą mi za to zrobić? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110504/MATURA_2011_ODPOWIEDZI/927590155
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak oceniacie pierwszą część tzn. tekst?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra!!! Granica to jedyna lektura, którą nie powtórzyłam bo w ogóle jej się nie spodziewałam skoro była na próbnej.. ;// boję się wyników... A tekst czytania ze zrozumieniem też nie był za łatwy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak napisałam, że Justyna popełniła samobójstwo, to jest błąd rzeczowy? Mogą mi nie sprawdzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arkusz maturalny: http://chomikuj.pl/kozlovsky/Dokumenty/Matura+2011/Matura+Polski+2011.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym Was zachęcić do wejścia na tą stronę : http://www.konkurs.terazwroclaw.pl/, można wygrać indeks lub stypendia, które na pewno się przydadzą . Wpisujac kod : 0A02981A uzyskujecie 2 dodatkowe punkty. Dodatkowo za rozwiązanie testu o wrocku na maxa - bierze się udział w losowaniu innych nagród . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imageshack.us/f/580/matematyka1kopiakopia.jpg/ imageshack.us/f/140/matematyka14kopiakopia.jpg/ img580.imageshack.us/g/matematyka1kopiakopia.jpg/ przeciek matmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rzeczowy jest 0p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja to mam wątpliwość bo w zadaniu z krzyżykiem, nie obchodzi mnie to że 2 pkt za to , ale w poleceniu wyraźnie można wyczytać że trzeba jeden krzyżyk postawić. Wy też mieliście taką wątpliowść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby ską dten przweciek? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst średni, mega trudny nie był, ale łatwy też nie. A generalnie rzecz ujmując ... chujnia! ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu tylko jedno zadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:DTrudna była.... aaa o jutrzejszej z matematyki to nawet nie chcę myśleć... Pozdrawiam wszystkich maturzystółw trzymajmy się kupy(jej nikt nie ruszy )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie też tego nie ogarniam. Skoro w poleceniu było wyraźnie napisane wybrać prawidłową ODPOWIEDŹ, a nie odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie ... czy to że napisałam w wypracowaniu ze na podstawie tego faragmentu myśle że Zenon kochał justynę jest błędem kardynalnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu nr 9 polecenie brzmiało: Które z podanych niżej zdań wyraża poglądy autorki? WYRAŻA, nie WYRAŻAJĄ! Więc dlaczego są 2 punkty? U mnie w szkole pełno osób zaznaczyło 2 odpowiedzi i mam wątpliwości, czy aby moja jedna jest słuszna. Moim zdaniem, pytanie zostało źle ułożone, sugerując, że odpowiedź jest jedna, a punkty mówią całkowicie inaczej. CKE się walnęło i to jest nasz problem - zinterpretować, co oni chcieli uzyskać. Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie źle sformułowane. lecz w poleceniu na początku arkuszu wyraźnie jest napisane ze jedną odpowiedz zaznaczać w pytaniach zamknietych (jak sie domyslam a/b/c/d) chyba że proszą inaczej jak w przypadku a/b/c/d/e/f. Wiec mogą być 2 poprawne odpowiedzi. tak nawet wynikało z tekstu. Tak ja to zrozumiałem. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...